fbpx

Naujienų prenumerata


    Aistė

    Labai ilgai ieškojau auklės, nes gyvenu užmiestyje ir ne visoms auklėms patogu arba jos gali važinėti viešuoju transportu. Tad buvau netekusi vilties ką nors rasti sau į pagalbą. Vienas draugas rekomendavo kreiptis į profesionalią auklių atrankos agentūrą „Mama ir auklė“ ir jos įkūrėją Ievą Augustinienę, kuri parekomenduoja, ko iš tiesu reikia šeimai tam momentui pagal tos konkrečios šeimos poreikius ir galimybes, ir profesionaliai atrenka aukles. Taip pas mus šeimoje atsirado auklė Galina, kuri prižiūrėjo mano berniuką nuo 1-erių iki 2 m., o sergant tuo pačiu ir sesutę (4 m.). Ji man asmeniškai buvo kaip antra mama, jos išmintis, pagalba, patarimai ir rūpestis mano vaikais buvo geriausia, ką gavau tuo metu.
    Galina yra rūpestinga, patikima, atsakinga ir labai pareiginga auklė. Su ja visada lengva susitarti, atrasti tinkamus sprendimus šeimai, palikdama jai vaikus žinojau, kad tikrai jais bus pasirūpinta – laiku pavalgydinti, paguldyti miegoti, išvesti į lauką esant geram orui ar pažaista namuose esant blogam, ji visad su jais užsiimdavo ir pasirūpindavo.
    Todėl rekomenduoju tiek auklę Galiną kaip patikimą ir gerą auklę, tiek „Mama ir auklė“ agentūrą kaip padedančią profesionaliai surasti gerą auklę.

    Patarimai