fbpx

Naujienų prenumerata


  Pastovios auklės parinkimas

  Susipažinkime – Užpildykite anketą – Aptarkime 

  Sužinokite, kaip mes dirbame (zoom arba messenger) ir užpildykite anketą.

  Anketoje nurodykite, kokios auklės reikia, kokių jos asmeninių savybių pageidautumėte ir kokių nepageidautumėte, koks vaikučio charakteris, sveikata (ar reikia profesionalios ar specialios priežiūros), kokie jūsų šeimos įpročiai.
  Anketą rasite čia: https://www.aukles.lt/anketa-tevams/
  Aptarę jūsų reikalavimus, pasirašome sutartį ir po jos pasirašymo siūloma galima kandidatė. Klientai susipažįsta su siūlomos auklės duomenimis, po susitikimo aptariame įspūdžius.

   

  Pastovios auklės parinkimas – auklė, dirbanti visą dieną
  Įprasta auklės darbo diena – 8-9 valandos.
  Dėmesio, auklės parinkimui darbui iki 8 val./d. taikome nuolaidas.
  Nuolaidos vairuojančios auklės paieškai negalioja.

  Pastovi auklėKaina
  /Kaina iki 8 val. / d.
  ApmokėjimasKomentaras

  Vilniuje,

  Kaune ir kituose Lietuvos miestuose

  700€/655€340€ + 360/315€Mokama per du kartus: 340 eurų – pasirašius sutartį, 360/315 eurų – per dvi dienas pasirinkus, kurią auklę kviesitės bandomajam laikotarpiui.
  Užsienyje1000€/900€550€ + 450/350€Mokama per du kartus: 550 eurų – pasirašius sutartį, 450/350 eurų – per dvi dienas pasirinkus, kurią auklę kviesitės bandomajam laikotarpiui.
  Konsultavimo sutartis25 €/mėn. Norite būti ramūs, kad prireikus auklės kitokiu grafiku ar keisti auklę, nereiks nieko primokėti? Pasirinkite pilną paslaugų paketą. Konsultavimo sutartį galite pasirašyti tik per pirmąjį – auklės bandomąjį – mėnesį. Į sutartį taip pat įeina „Mamos ir auklės akademijos“ mokymai auklei.

  Auklė kintamu grafiku

  Pildydami anketą, kai ieškotės auklės neįprastu grafiku, nurodykite taisyklę, pagal kurią jai reikės dirbti (pvz., kas trečią dieną, porinėmis dienomis ar pan.) 

  Darželinuko auklė  

  Ši auklė dirba, kai vaikas suserga, taip pat vakarais ir savaitgaliais.
  Jei auklės prireikia rečiau, pvz., kai vaikas lanko darželį ar mokyklą ir kartais serga ar panašiais atvejais, taip pat verta pagalvoti apie pastovų žmogų. Nurodykite, kaip dažnai, Jūsų nuomone, reikės auklės, padėsime paskaičiuoti, kokį bazinį auklės atlyginimą siūlyti.

  UŽSAKYTI

   

  Patarimai

  Viskas puiku! Tik auklė dirbo prieš 9 metus. Jau vaikas užaugo 🙂 Labai tiko sūnui pagal būdą – veikli, sportiška. Agentūros auklė – patikima, žinanti savo darbą. Prieš tai samdėm pagal pažįstamų rekomendacijas – labai nusivylėm. Ieva – profesionalė. Išklausė, įsigilino, parinko. Labai džiaugiuos, kitiems rekomenduoju. Giedrė L.

  Ačiū už gerai parinktą darbuotoją, esam patenkinti jos darbu.

  Rimantė

  Labai ilgai ieškojau auklės, nes gyvenu užmiestyje ir ne visoms auklėms patogu arba jos gali važinėti viešuoju transportu. Tad buvau netekusi vilties ką nors rasti sau į pagalbą. Vienas draugas rekomendavo kreiptis į profesionalią auklių atrankos agentūrą „Mama ir auklė“ ir jos įkūrėją Ievą Augustinienę, kuri parekomenduoja, ko iš tiesu reikia šeimai tam momentui pagal…

  Aistė

  Beno, Mykolo, Adelės ir Kotrynos mama

  Pirmąkart į Jūsų agentūrą kreipiausi šiek tiek nuogąstaudama, nes neturėjau jokių rekomendacijų, tačiau skubiai reikėjo auklės. Labai maloniai nustebino profesionalus aptarnavimas ir tai, kaip greitai buvo rasta tinkama auklė. Auklę gavome tiesiog fantastišką – nepaprastai rūpestingą ir ji labai greitai tapo mūsų šeimos nariu. Išeidama į darbą jausdavausi taip, kad mano vaikais bus tikrai pasirūpinta…

  Laura

  11 metų Manto, 5 metų Ūlos ir 2 metų Mariaus mama

  Ieškodami auklės turėjome labai nedaug laiko, visko norėjome skubiai. Agentūra surado auklę greitai ir pagal mūsų nurodytus lūkesčius. Aukle buvome patenkinti nuo jos darbo pradžios, iki sutartos pabaigos. Jei darsyk ieškosime auklės – būtinai kreipsimės.

  Živilė

  Sveiki, Kadangi mums gerai sekasi, o ir jūs prie to tikrai prisidėjote, tai „atsiliepsiu“ ir aš. Esame tikrai nelengvas klientas. Tuo metu, kai pradėjome ieškoti auklės, mūsų vyresnėlei buvo ką tik suėję dveji, o mūsų mažosiom dvynėms nebuvo nei pusės metų. Būtinai reikėjo „antrų rankų“, kurios padėtų man, mamai esančiai namuose, suvaldyti chaosą ir įvesti…

  Rūta

  3 metukų Elzės ir 1,5 metukų Agotos ir Barboros mama

  Girdėjome, kad kai kurios šeimos turi nemažai problemų su auklėmis, tačiau mes nežinom kas tai yra. Esame labai dėkingi Emilijai, o tuo pačiu ir agentūrai „Mama ir auklė“, kad mūsų vaikas praleido svarbius savo gyvenimo metus su nuostabiu žmogumi. Jei mums dar kartą reikėtų rinktis auklę, nesvarstydami prašytume Emilijos pagalbos.

  Vitolda ir Jonas

  Gerai agentūrai, padedančiai surasti gerą auklę, tikrai negaila gero atsiliepimo:)  Jei kalbėti rimtai, tai labai ačiū už pagalbą. Ieškant auklės širdis daužosi kupina nerimo ir norisi tvirtai žinoti, kad kažkas atsižvelgdamas į tavo norus, ieškos antros „mamos”. Man labai smagu, kad savo dukrelei Jūsų agentūroje mes radome, nors ir ne mamą, bet gerą draugę. Be…

  Rasa Mažeikienė

  Laurytės mama, Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba, Rizikos ir kokybės valdymo skyriaus vyriausioji veterinarijos gydytoja

  Ieškojome auklės 1-nerių metų sūnui. Prieš kreipdamiesi į „Mamą ir auklę“, ieškojome auklės pagal skelbimus, buvome susitikę su trimis žmonėmis, bet tinkamos kandidatūros neradome. Ieškojome atsakingo, pareigingo ir mylinčio vaikus žmogaus. Taip pat tokio, kuris galėtų pas mus atvykti ir visą dieną būti su vaiku: ieškojome žmogaus, kuris dirbtų pas mus ilgą laiką, kol vaikas…

  Saulius Gražulis

  Gamtos mokslų daktaras, vyresn. mokslo darbuotojas, biofizikas