fbpx

Pastovios auklės parinkimas

Susipažinkime – Užpildykite anketą – Aptarkime

Susipažinkite su tuo, kaip mes dirbame, ir užpildykite anketą. Anketoje nurodykite, kokios auklės reikia, kokios jos savybės būtų pageidautinos ir nepageidautinos, koks vaiko charakteris, sveikata (ar būtina profesionali ar specifinė priežiūra), šeimos įpročiai.

Anketą galima užpildyti atvažiavus į biurą ar elektroniniu būdu. Užpildžius anketą aptariami reikalavimai, pasirašoma sutartis, po jos pasirašymo siūloma galima kandidatūra. Klientai supažindinami su siūlomos auklės duomenimis, po susitikimo aptariami įspūdžiai.

Pastovios  auklės parinkimas – auklė, dirbanti visą dieną.

Įprasta auklės darbo diena – 8-10 val. per dieną. 

Dėmesio, auklės parinkimui iki 8 val./d. taikome nuolaidas.
Vairuojančios auklės paieškai nuolaida negalioja.

Pilnai darbo dienaiKaina
/Kaina iki 8 val./d.

ApmokėjimasKomentaras
Vilniuje495€/465€215€ + 280€Už parinkimą mokama per du kartus: 215€ – sudarius sutartį, 280€ – per dvi dienas, kai pasirenkate auklę, kurią kviesitės bandomajam laikotarpiui.
Kaune495€/465€215€ + 280€Už parinkimą mokama per du kartus: 215€ – sudarius sutartį, 280€ – per dvi dienas, kai pasirenkate auklę, kurią kviesitės bandomajam laikotarpiui.
Konsultavimo sutartis20 €/mėn.Norite būti ramūs, kad prireikus auklės kitokiu grafiku ar auklės keitimo – nieko papildomai mokėti nereikės? Rinkitės visą paslaugų paketą. Konsultavimo sutartį  galima pasirašyti tik per pirmąjį auklės darbo (bandomąjį) mėnesį. „Mamos ir auklės akademija“ įeina į Konsultavimo sutartį.

Auklės pusei dienos arba mažiau parinkimas

Auklės pusei (daliai) dienos ar savaitėspaieška nesiskiria nuo pilną dieną dirbančios auklės paieškos. Anketoje nurodomas pageidaujamas darbo laikas ir kiek galite būti lankstūs derindami savo ir auklės grafiką.
Auklė darbui kviečiama į namus ne mažiau kaip keturioms valandoms iš karto, arba sutariamas mokestis, ne mažesnis nei už keturias darbo valandas.

Pusei darbo dienosKainaApmokėjimasKomentaras
Vilniuje445€215€ + 230€Už parinkimą mokama per du kartus: 215€ – sudarius sutartį, 230€ – per dvi dienas, kai pasirenkate auklę, kurią kviesitės bandomajam laikotarpiui.
Vairuojančios Vilniuje595€215€ + 380€Už parinkimą mokama per du kartus: 215€ – sudarius sutartį, 380€ – per dvi dienas, kai pasirenkate auklę, kurią kviesitės bandomajam laikotarpiui.
Kaune445 €215€ + 230€Už parinkimą mokama per du kartus: 215€ – sudarius sutartį, 230€ – per dvi dienas, kai pasirenkate auklę, kurią kviesitės bandomajam laikotarpiui.
Vairuojančios Kaune595€215€ + 380€Už parinkimą mokama per du kartus: 215€ – sudarius sutartį, 380€ – per dvi dienas, kai pasirenkate auklę, kurią kviesitės bandomajam laikotarpiui.
Konsultavimo sutartis20.00€/mėn Norite būti ramūs, kad prireikus auklės kitokiu grafiku ar auklės keitimo – nieko papildomai mokėti nereikės? Rinkitės visą paslaugų paketą. Konsultavimo sutartį  galima pasirašyti tik per pirmąjį auklės darbo (bandomąjį) mėnesį. „Mamos ir auklės akademija“ įeina į Konsultavimo sutartį.

Auklė, dirbanti kintamu grafiku

Pildydami auklės neįprastu grafiku paieškos anketą nurodykite, kokia taisykle vadovaujantis bus sudaromas auklės darbo planas (pvz. kas trečią parą, lyginėmis-nelyginėmis dienomis ir t.t.).

Darželinuko auklė – dirbanti, kai vaikas serga, taip pat vakarais, savaitgaliais

Jei auklės reikia tik retkarčiais, pvz., kai vaikas lanko darželį ar mokyklą, bet dažnai serga, ar kitais panašiais atvejais, taip pat verta pagalvoti apie nuolatinį žmogų. Anketoje reiktų kuo tiksliau surašyti, kokiu galimu dažnumu ir kokiais atvejais reikės auklės. Dažnai sergančių darželinukų tėvams siūlome šiuos variantus:

  • Darželinuko auklė su „baziniu“ atlyginimu – ji dirba vakarais ir savaitgaliais kai prireikia, o vaikui susirgus – visą dieną, tačiau už sutartą pastovų atlyginimą. Jei mėnesį neprireikia žiūrėti visą dieną, išleidžia tėvus vakarais ar savaitgaliais. Šis variantas tinka labai dažnai sergantiems darželinukams, ypač aktualus pirmaisiais išėjimo į darželį metais. Jei į mėnesį auklės reiktų savaitę ar daugiau, rekomenduojame šį variantą.
  • Darželinuko auklė už valandinį sutartinį atlyginimą – ji dirba ne tik susirgus vaikui, bet ir gali jį paimti iš darželio, pabūti vakarais. Jei jos grafikas pastovus ir pajamos nuspėjamos, ji gali sutikti dirbti vaikui susirgus ir be bazinio atlygio, už valandinį sutartą atlyginimą.

Patarimai

Tėvų atsiliepimai

Viskas puiku! Tik auklė dirbo prieš 9 metus. Jau vaikas užaugo 🙂 Labai tiko sūnui pagal būdą – veikli, sportiška. Agentūros auklė – patikima, žinanti savo darbą. Prieš tai samdėm pagal pažįstamų rekomendacijas – labai nusivylėm. Ieva – profesionalė. Išklausė, įsigilino, parinko. Labai džiaugiuos, kitiems rekomenduoju. Giedrė L.

Ačiū už gerai parinktą darbuotoją, esam patenkinti jos darbu.

Rimantė

Labai ilgai ieškojau auklės, nes gyvenu užmiestyje ir ne visoms auklėms patogu arba jos gali važinėti viešuoju transportu. Tad buvau netekusi vilties ką nors rasti sau į pagalbą. Vienas draugas rekomendavo kreiptis į profesionalią auklių atrankos agentūrą „Mama ir auklė“ ir jos įkūrėją Ievą Augustinienę, kuri parekomenduoja, ko iš tiesu reikia šeimai tam momentui pagal…

Aistė

Beno, Mykolo, Adelės ir Kotrynos mama

Pirmąkart į Jūsų agentūrą kreipiausi šiek tiek nuogąstaudama, nes neturėjau jokių rekomendacijų, tačiau skubiai reikėjo auklės. Labai maloniai nustebino profesionalus aptarnavimas ir tai, kaip greitai buvo rasta tinkama auklė. Auklę gavome tiesiog fantastišką – nepaprastai rūpestingą ir ji labai greitai tapo mūsų šeimos nariu. Išeidama į darbą jausdavausi taip, kad mano vaikais bus tikrai pasirūpinta…

Laura

11 metų Manto, 5 metų Ūlos ir 2 metų Mariaus mama

Ieškodami auklės turėjome labai nedaug laiko, visko norėjome skubiai. Agentūra surado auklę greitai ir pagal mūsų nurodytus lūkesčius. Aukle buvome patenkinti nuo jos darbo pradžios, iki sutartos pabaigos. Jei darsyk ieškosime auklės – būtinai kreipsimės.

Živilė

Sveiki, Kadangi mums gerai sekasi, o ir jūs prie to tikrai prisidėjote, tai „atsiliepsiu“ ir aš. Esame tikrai nelengvas klientas. Tuo metu, kai pradėjome ieškoti auklės, mūsų vyresnėlei buvo ką tik suėję dveji, o mūsų mažosiom dvynėms nebuvo nei pusės metų. Būtinai reikėjo „antrų rankų“, kurios padėtų man, mamai esančiai namuose, suvaldyti chaosą ir įvesti…

Rūta

3 metukų Elzės ir 1,5 metukų Agotos ir Barboros mama

Girdėjome, kad kai kurios šeimos turi nemažai problemų su auklėmis, tačiau mes nežinom kas tai yra. Esame labai dėkingi Emilijai, o tuo pačiu ir agentūrai „Mama ir auklė“, kad mūsų vaikas praleido svarbius savo gyvenimo metus su nuostabiu žmogumi. Jei mums dar kartą reikėtų rinktis auklę, nesvarstydami prašytume Emilijos pagalbos.

Vitolda ir Jonas

Gerai agentūrai, padedančiai surasti gerą auklę, tikrai negaila gero atsiliepimo:)  Jei kalbėti rimtai, tai labai ačiū už pagalbą. Ieškant auklės širdis daužosi kupina nerimo ir norisi tvirtai žinoti, kad kažkas atsižvelgdamas į tavo norus, ieškos antros „mamos”. Man labai smagu, kad savo dukrelei Jūsų agentūroje mes radome, nors ir ne mamą, bet gerą draugę. Be…

Rasa Mažeikienė

Laurytės mama, Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba, Rizikos ir kokybės valdymo skyriaus vyriausioji veterinarijos gydytoja

Ieškojome auklės 1-nerių metų sūnui. Prieš kreipdamiesi į „Mamą ir auklę“, ieškojome auklės pagal skelbimus, buvome susitikę su trimis žmonėmis, bet tinkamos kandidatūros neradome. Ieškojome atsakingo, pareigingo ir mylinčio vaikus žmogaus. Taip pat tokio, kuris galėtų pas mus atvykti ir visą dieną būti su vaiku: ieškojome žmogaus, kuris dirbtų pas mus ilgą laiką, kol vaikas…

Saulius Gražulis

Gamtos mokslų daktaras, vyresn. mokslo darbuotojas, biofizikas