fbpx

Laikinos auklės parinkimas


Laikinos – valandinės, vienkartinės auklės paslaugos – tai tik labai patyrusių ir patikimų auklių parinkimas. Auklės, kurioms siūlomi vienkartiniai užsakymai – tik tos, kurios moka prisikalbinti vaiką, greitai orientuotis situacijoje ir turi patirties su įvairiais vaikais.

Vienkartiniai užsakymai gelbsti, kai prireikia į mokymus, renginį, atvažiavusiems su vaikais svečiams, taip pat tinka sergančiam vaikui, kuris serga labai retai.

Dėl vienkartinių užsakymų:

  • kreipkitės darbo dienomis nuo 9 iki 17 val.,
  • iki pageidaujamo auklės darbo laiko standartiniu variantu turi būti likę ne mažiau nei 24 valandos, iki kelių sujungtų užsakymų ar nestandartinių pageidavimų – mažiausiai kelios dienos, bet geriau kuo anksčiau.

Vienkartinis užsakymas nuo 2 valandų iki 5 darbo dienų: anketa, skambutis ir sutartis

Kai auklės reikia nuo poros valandų iki penkių darbo dienų, dėl auklės iškvietimo galima  iškart užpildyti trumpą anketą (mygtukas apačioje), arba el. paštu  atsiųsti šią informaciją:

  • vaiko (vaikų) amžių
  • lytį
  • išskirtines savybes, jei tokių yra
  • tikslų pageidaujamą auklės darbo laiką
  • savo vardą, pavardę, telefoną ir adresą

Būtinai sulaukite atsakymo arba paskambinkite įsitikinti, jog užsakymą pamatėme. Atsiųsime vienkartinio užsakymo sutartį. Agentūrai už standartinį užsakymą mokama 40 EUR, auklei – pagal tai, kiek ji dirba ir kokie jai keliami reikalavimai, skaičiuojamas valandinis užmokestis. Auklės atlygis priklauso nuo darbo rinkos.

Vienkartiniams standartiniams užsakymams neparenkame vairuojančių auklių, sudėtingesniam susisiekimui ir auklės grįžimui naktį apmokėkite taksi.

Keletas sujungtų vienkartinių užsakymų

Jei auklės reikia daugiau nei penkioms darbo dienoms, ilgesnis laikas skaičiuojamas kaip keletas sujungtų vienkartinių užsakymų, grafikas būtinai suderinamas iš anksto.

Vienkartiniai užsakymai šventinei  nakčiai

Vienkartiniai užsakymai šventinei  nakčiai kainuoja nuo  50 EUR. Vienkartiniai užsakymai, kur reikia užsienio kalba kalbančios auklės arba auklės trims vaikams ir daugiau – nuo 50 iki 200 EUR  (kainos sutartinės).

„Degantis“ vienkartinis užsakymas

Tai užsakymas nedarbo dienomis, kuris kainuoja nuo 70 EUR. Priimamas ne vėliau nei 24 val. iki auklės darbo pradžios.
„Degantiems“ užsakymams neparenkame vairuojančių, užsienio kalbomis kalbančių auklių bei auklių daugiau kaip dviems vaikams.

Degančius užsakymus pateikti reiktų SMS žinute: 1. diena/dienos ir valandos, kada bus reikalinga auklė, 2. vaiko/vaikų amžius, jei serga – kuo serga; 3. adresas, kuriuo reikės dirbti, 4. Jūsų vardas pavardė, 5. paminėkite, jei namuose bus kiti šeimos nariai ar laikote gyvūnų.

Gavę patvirtinimą, kad užsakymas priimtas, perveskite 70 EUR „už degantį užsakymą“ agentūrai ir el. paštu patvirtinkite sutartį.

Vienkartinių užsakymų kainos

Vienkartinis užsakymasParinkimo kainaKomentaras
Nuo 2 val. iki 5 d.d.40€Auklės vienkartiniam užsakymui ieškome tik po apmokėjimo ir sutarties pasirašymo.
Daugiau nei 5 d.d.Mokestį dauginame iš darbo savaičių skaičiaus.Auklės vienkartiniam užsakymui ieškome tik po apmokėjimo ir sutarties pasirašymo.
Užsienio kalba
kalbančios auklės
50€-200€Dėl paieškos kreipkitės kuo anksčiau, bet ne vėliau nei prieš 5 d.d.
3-ims ir daugiau vaikų50€-200€Kaina priklauso nuo vaikų skaičiaus.
Šventinei nakčiainuo 50€ 
Degantis užsakymasnuo 70€Priimamas ne vėliau nei 24 val. iki auklės darbo pradžios.

Patarimai

Tėvų atsiliepimai

Sveiki, noriu rekomenduoti Mama ir auklė agentūrą. Prieš kelis metus ieškojau auklės savo įvaikintiems vaikams, iškart kreipiausi į agentūrą, nes supratau, kad bet kokia auklė iš gatvės mano atveju netiks, nes norėjau auklės su patirtimi ir tam tikromis psichologinėmis, edukacinėmis savybėmis. Agentūros atrinkta auklė tiko iš pirmo karto, buvau giliai nustebusi, kad tokių žmonių (auklės…

Visita Ivaskeviciute

Very professional and modern company providing good and up-to-date service for the community. Kindly recommended! Dona Nils

Dona Nils

Nuoširdžiai rekomenduoju!!! Auklė buvo parinkta idealiai. Bedravimas su agentūra vyko labai sklandžiai ir aiškiai ir greitai. Su aukle vaikutis 1,5m pasiliko be jokių prieštaravimų. Po kelių valandų kai ėmiau telefoną pasiskambinti ar viskas ok, jau radau ir eigos ir savijautos aprašymą bei foto. Auklė paliko labai profesionalios bet tuo pačiu labai jaukios tetutės įspūdį. Petras…

Petras Lisauskas

Viskas puiku! Tik auklė dirbo prieš 9 metus. Jau vaikas užaugo 🙂 Labai tiko sūnui pagal būdą – veikli, sportiška. Agentūros auklė – patikima, žinanti savo darbą. Prieš tai samdėm pagal pažįstamų rekomendacijas – labai nusivylėm. Ieva – profesionalė. Išklausė, įsigilino, parinko. Labai džiaugiuos, kitiems rekomenduoju. Giedrė L.

Giedrė L.

Ačiū už gerai parinktą darbuotoją, esam patenkinti jos darbu.

Rimantė

Labai ilgai ieškojau auklės, nes gyvenu užmiestyje ir ne visoms auklėms patogu arba jos gali važinėti viešuoju transportu. Tad buvau netekusi vilties ką nors rasti sau į pagalbą. Vienas draugas rekomendavo kreiptis į profesionalią auklių atrankos agentūrą „Mama ir auklė“ ir jos įkūrėją Ievą Augustinienę, kuri parekomenduoja, ko iš tiesu reikia šeimai tam momentui pagal…

Aistė

Beno, Mykolo, Adelės ir Kotrynos mama

Pirmąkart į Jūsų agentūrą kreipiausi šiek tiek nuogąstaudama, nes neturėjau jokių rekomendacijų, tačiau skubiai reikėjo auklės. Labai maloniai nustebino profesionalus aptarnavimas ir tai, kaip greitai buvo rasta tinkama auklė. Auklę gavome tiesiog fantastišką – nepaprastai rūpestingą ir ji labai greitai tapo mūsų šeimos nariu. Išeidama į darbą jausdavausi taip, kad mano vaikais bus tikrai pasirūpinta…

Laura

11 metų Manto, 5 metų Ūlos ir 2 metų Mariaus mama

Ieškodami auklės turėjome labai nedaug laiko, visko norėjome skubiai. Agentūra surado auklę greitai ir pagal mūsų nurodytus lūkesčius. Aukle buvome patenkinti nuo jos darbo pradžios, iki sutartos pabaigos. Jei darsyk ieškosime auklės – būtinai kreipsimės.

Živilė

Sveiki, Kadangi mums gerai sekasi, o ir jūs prie to tikrai prisidėjote, tai „atsiliepsiu“ ir aš. Esame tikrai nelengvas klientas. Tuo metu, kai pradėjome ieškoti auklės, mūsų vyresnėlei buvo ką tik suėję dveji, o mūsų mažosiom dvynėms nebuvo nei pusės metų. Būtinai reikėjo „antrų rankų“, kurios padėtų man, mamai esančiai namuose, suvaldyti chaosą ir įvesti…

Rūta

3 metukų Elzės ir 1,5 metukų Agotos ir Barboros mama

Girdėjome, kad kai kurios šeimos turi nemažai problemų su auklėmis, tačiau mes nežinom kas tai yra. Esame labai dėkingi Emilijai, o tuo pačiu ir agentūrai „Mama ir auklė“, kad mūsų vaikas praleido svarbius savo gyvenimo metus su nuostabiu žmogumi. Jei mums dar kartą reikėtų rinktis auklę, nesvarstydami prašytume Emilijos pagalbos.

Vitolda ir Jonas

Gerai agentūrai, padedančiai surasti gerą auklę, tikrai negaila gero atsiliepimo:)  Jei kalbėti rimtai, tai labai ačiū už pagalbą. Ieškant auklės širdis daužosi kupina nerimo ir norisi tvirtai žinoti, kad kažkas atsižvelgdamas į tavo norus, ieškos antros „mamos”. Man labai smagu, kad savo dukrelei Jūsų agentūroje mes radome, nors ir ne mamą, bet gerą draugę. Be…

Rasa Mažeikienė

Laurytės mama, Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba, Rizikos ir kokybės valdymo skyriaus vyriausioji veterinarijos gydytoja

Ieškojome auklės 1-nerių metų sūnui. Prieš kreipdamiesi į „Mamą ir auklę“, ieškojome auklės pagal skelbimus, buvome susitikę su trimis žmonėmis, bet tinkamos kandidatūros neradome. Ieškojome atsakingo, pareigingo ir mylinčio vaikus žmogaus. Taip pat tokio, kuris galėtų pas mus atvykti ir visą dieną būti su vaiku: ieškojome žmogaus, kuris dirbtų pas mus ilgą laiką, kol vaikas…

Saulius Gražulis

Gamtos mokslų daktaras, vyresn. mokslo darbuotojas, biofizikas